KOÇ HUKUK DANIŞMANLIK & HUKUK BÜROSU

Av. Ece KUTLU

Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan  Avukatımız Koç Hukuk ve Danışmanlık Ofisinin kurucularındandır. Avukat Ece KUTLU’nun başlıca çalışma alanları; Aile hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tazminat Hukuku, Miras Hukuku ve İcra Hukukudur.

Ofisimizde alanında uzman avukatlar ve güçlü iş ve çözüm ortakları ile müvekkillerimizin yararına olacak şekilde evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde öncü, örnek ve referans gösterilen çalışmalar yapılmaktadır.

Av. Nalan KURU

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan  Avukatımız Koç Hukuk ve Danışmanlık Ofisinin kurucularındandır. Avukat Nalan KURU’un başlıca çalışma alanları; Ceza hukuku, İcra Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, trafik kazası sigorta danışmanlığı, araç değer kaybı, hasar fark bedeli, göçmen hukuku, kişisel verilerin korunmasıdır.

Ofisimizde alanında uzman avukatlar ve güçlü iş ve çözüm ortakları ile müvekkillerimizin yararına olacak şekilde evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde öncü, örnek ve referans gösterilen çalışmalar yapılmaktadır..